עורכי דין תעבורה –הרבה יותר מעורך דין

להתייעץ עם עוד תעבורה

כשאנחנו מחפשים עורך דין שייצג אותנו בהליך משפטי מסוים, הרבה פעמים הנטייה שלנו ובצדק, היא לחפש גורם מנוסה, מוסמך, בכל ההיבט המשפטי. אנחנו מחפשים מישהו שינצח עבורנו את המשפט או לחילופין, ידאג לשחרר אותנו כמה שיותר מהר מהסיטואציה בה אנחנו נמצאים, עוד לפני שזה יגיע אל בית המשפט. 

העניין הוא, שהרבה פעמים אנחנו צריכים להתייחס גם לתכונות אחרות, לא רק לשאלה האם מדובר בעורך דין שיכול לנצח עבורנו את הסיטואציה, אלא גם האם מדובר במישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שייצג אותנו בצורה מלאה בכל היבט והיבט.

ניקח לדוגמא ייעוץ עורך דין תעבורה. על פניו נדמה לנו, שאנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין בתחום זה רק במקרים פשוטים, הרי מרבית המקרים בהם אנחנו מעורבים במשפטי תעבורה, הם מקרים פשוטים, סטנדרטיים, לא דברים מורכבים מדי. העניין הוא, שגם אם מדובר במקרה פשוט לכאורה, יכולה להיות לו השפעה לא קטנה עלינו. בין אם זה מבחינת שגרת החיים שלנו, איכות החיים, פרנסה ועוד. לכן, אנחנו צריכים לבחור איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו, שידע לקרוא את התמונה במלואה ולא רק בהיבט המשפטי. 

מה זה אומר מבחינתנו

למשל, אם אנחנו בוחרים עורך דין תעבורה שייצג אותנו בסיטואציה מסוימת, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שההיבט המשפטי, הוא אומנם חשוב אך הוא משתנה אחד. הרי, אם נניח אנחנו עובדים עם הרכב שלנו והוא כלי העבודה העיקרי שלנו, אז משתנה זה הוא בעל משמעות ויש להכניס אותו לסט השיקולים שלנו, כיצד לנהוג בסיטואציה. זה נכון גם לגבי היבטים אחרים שיכולים להיות קשורים לעלויות, הכנסות, שינוי בשגרת החיים שלנו ועוד. 

עורך דין מקצועי, מנוסה, רגיש, ידע גם לייצג אותנו בצורה נכונה בהתאם לנסיבות, אך גם ידע לספק לנו את התשובות וההמלצות הנכונות, בשביל שנדע כיצד לפעול בהתאם ולקבל החלטות בצורה נכונה. זה אומר שאם עלינו להתפשר אז נעשה זאת, ואם לא, אז נלחם עד הסוף. 

רק בצורה כזו נוכל להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורנו, בהתאם למשתנים ולנסיבות בהן אנחנו נמצאים.