המדריך להפקת אירועים בטבע

גן אירועים

יותר ויותר אנשים מעדיפים לנטוש את אולמות האירועים הישנים ולערוך אירועים במקומות פתוחים, בפרט בטבע. אנחנו יכולים למצוא היום הרבה יותר גני אירועים ומקומות אחרים בהם ניתן לערוך אירוע מתחת לכיפת השמיים, במקום פתוח, מרווח ויפה.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות, כאשר זוגות רבים מעדיפים לערוך חתונות בטבע ולא כפי שהוריהם ערכו, באולם אשר נמצא בלב העיר או בשוליה, במקום סגור ומקורה. חתונה בטבע הפכה להיות כמעט סטנדרט בתחום, בדיוק כפי שאירועים רבים אחרים בטבע הפכו להיות סטנדרט במובנים רבים.

מדוע זוגות מעדיפים לערוך חתונה בטבע?

הייחוד של חתונות בטבע, באה לידי ביטוי בכך שאירועים מסוג זה נהנים הן מאווירה הרבה יותר נעימה, משוחררת ופתוחה. מעבר לכך, חתונות במקום פתוח נהנות מעיצוב טבעי של האזור, מזג אוויר טבעי, ותנאי אקוסטיקה הרבה יותר טובים מאשר באולם סגור.

במידה ובוחרים לערוך את האירוע לא בגן אירועים רשמי אלא באתר שניתן להסב אותו לצורך אירוע כמו חתונה, אז אפשר להשתמש בהרבה מאוד אפשרויות ואמצעים, בשביל להפוך את המקום לייחודי ומקורי.

כיצד עורכים אירוע בטבע?

בין אם מדובר על חתונות בטבע ובין אם מדובר על אירועים אחרים, עלינו לחשוב על מספר נקודות אשר יאפשרו לנו לייצר אירוע ייחודי ומקורי. כל זוג או כל מי שבוחר לערוך אירוע בטבע, צריך לחשוב איך בדיוק הוא רוצה שהאירוע ייראה, מה "המסר" שהוא רוצה להעביר דרכו, וכמובן האם יש לו את כל האפשרויות והתנאים המתאימים לכך.

בראש ובראשונה, צריך לבדוק את המקום בו מבקשים לערוך את האירוע. יש לבחון עד כמה הוא מתאים. יש לבחון האם המקום יכול להכיל את כמות האורחים אשר מבקשים להזמין לאירוע, האם דרכי הגישה אל המקום נוחים ובטוחים, והאם המקום עצמו נוח ובטוח לעריכת אירוע מהסוג שרוצים לארגן.

שנית, יש לבחון את מועד האירוע. אחד המינוסים בארגון אירוע בטבע, בפרט חתונות, זה שלא בכל תנאי מזג אוויר אפשר לערוך אותם. למשל, בחודשי יולי אוגוסט, ייתכן וזה יהיה קשה בגלל החום הכבד ובחודשי דצמבר-פברואר, בגלל הסיכוי לגשם ורוחות. במצב כזה יש להיערך לאפשרות חליפית או לשימוש באמצעים שיאפשרו עריכת אירוע בחוץ.

שלישית, חשוב שהמקום יהיה מסודר ומאורגן בצורה יפה, מסודרת ובטוחה, כך שיהיה ניתן לארח את כל האורחים, יהיה ניתן להכיל בתוכו את כל הפריטים והאמצעים הנדרשים לאירוע, בין אם זה שולחנות וכסאות, במה או כל דבר אחר.

ארבע, כאשר עורכים חתונות בטבע או אירועים אחרים, יש לוודא שבמקום ישנו חיבור למערכת חשמל וכן שיש גנרטור אשר ניתן להתחבר אליו, במידה והמערכת קורסת. כך יהיה אפשר להפעיל את כל המכשירים הנדרשים ללא שום בעיה, האירוע לא יתעכב ויהיה ניתן לנהל אותו בצורה שוטפת.