חייל וביצעת עבירה? אתה חייב לקרוא את זה

השירות הצבאי עבור רוב האנשים הוא אחת מהתקופות הכי משמעותיות שיש. יש כאלה שלוקחים את השירות הצבאי למקום של חוויות חדשות והכרת חברים חדשים. אך יש חיילים שעבורם השירות הצבאי הוא עניין לא פשוט, והם נאלצים לעבור על החוקים. המשמעת בצבא היא לא עניין של מה בכך, ולא עוברים על כך לסדר היום. לא מעט חיילים עולים למשפט בגלל שהם עברו עבירות חמורות יותר או חמורות פחות. את חייל וביצעת עבירה במהלך השירות הצבאי? עורך דין צבאי כאן על מנת לסייע לך! 

אין סיבה שתרגיש לבד במערכה

אחד מהדברים הכי קשים שיש זה להתמודד עם המערכת הצבאית באופן עצמאי. בתור חייל, ההרגשה עשויה להיות הרגשה מאוד לא נעימה. אז למה שלא תעזרו בשירותיו של איש מקצוע מיומן? עורך דין צבאי שכל מטרתו היא להוציא אתכם מהבור שאליו נקלעתם. כך כבר בהתחלה תבינו כי יש מי שעוזר לכם ויש מי שמוכן לסייע לכם בכל דרך.

עורך דין צבאי מכיר את החוקים

על מנת שתוכלו לדעת את זכויותיכם, יהיה עליכם להכיר את החוקים השונים. אך מה לעשות שאינכם מגיעים מתחום המשפט? רוב החיילים בצבא לא מכירים את החוקים של המערכת הצבאית, וזה עלול להיות בעוכריהם. המשפטנים הצבאיים מכירים את כל החוקים, והם ישתמשו בזה על מנת להאפיל עליכם. עורך דין המתמחה בצבא מכיר את כל החוקים ויודע בדיוק מהן הזכויות המגיעות לכל חייל בשירות הצבאי.

ליווי מקצועי בכל סוגי העבירות

לא תמיד העבירה שהחייל ביצע היא עבירה גדולה ומשמעותית. כל חייל מבצע עבירות שונות, וחלקן עשויות להיות עבירות פשוטות וקלות. הייחודיות של עורך דין צבאי היא שהוא פשוט יכול לסייע בכל סיטואציה שאליה נקלעתם. לא משנה עד כמה העבירה היא חמורה ועד כמה העונש הצפוי הוא כבד. בזכות עורך דין מנוסה תוכלו להפוך את הקערה על פיה, ולאפשר לכך לפתוח דף חדש. דבר שלא היה קורה אילולא הייתם שוכרים את שירותיו של עורך דין מנוסה ומיומן.

אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי

ישנם חיילים שנזכרים בדיעבד כי הם היו יכולים לפנות אל עורך דין צבאי במקרה כזה או אחר. אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי כי זה עלול לפעול לרעתכם. מוטב לפנות אל עורך דין בתחום הזה מוקדם ככל האפשר. ברגע שעורך הדין ייכנס בשלב מוקדם אל תוך המקרה הוא יוכל להנחות אתכם מה נכון לעשות. כל טעות שתעשו במעלה הדרך עשויה לפעול לרעתכם בשלב מתקדם יותר. גם ככה אתם נמצאים בנקודת מפנה במהלך השירות הצבאי שלכם. אל תעמיסו על עצמכם יתר על המידה בהקשר הזה. פנו לעורך דין מנוסה על מנת שיפתור את הבעיה על הצד הכי טוב שיש.