הכירו את הפתרון המושלם לטיפול בהשמנת יתר

כל מי שסובל מתופעות של השמנת יתר מכיר את תחושת חוסר האונים, את הספירלה של הרגשות החוזרים על עצמם שוב ושוב ושוב. את התהליך בו אתם מנסים שוב, עוד פעם, לשנות מההרגלים שלכם, מנסים לכפות על הגוף שלכם שיגרה חדשה ומוצאים את עצמכם עומדים בדיוק באותה הנקודה.

היום אנחנו יודעים ממחקרים כי דיאטה לבד ושינוי תזונתי הם לא בהכרח מה שיאפשר לרבים המעוניינים בכך לרדת במשקל ולשמור את התוצאות להן הם קיוו לאורך זמן. מדובר לא פעם על תהליך מייסר שבמהלכו הניסיון ללמד את הגוף דפוס שונה מזה שאליו התרגל הופך לכמעט בלתי אפשרי.

אנחנו כמובן לא אומרים ולא נגיד כי בלי תשונה וספורט ניתן לקיים שינוי. כמובן שמדובר על כלים משמעותיים אותם יש לקח במלוא הרצינות. אבל, באותה מידה, חשוב לשים לב לכך שהפתרון הטוב ביותר הוא ככל הנראה שילוב של חלקים כמו ספורט ותזונה ביחד עם סיוע תרופתי שמקל על התהליך.

מה זו התרופה סקסנדה

סקסנדה היא תרופה חדשה יחסית, זו שאושרה רק לפני כמה שנים בודדים על ידי ה- FDA האמריקאי. התרופה שהתחילה בתור תרופה עבור חולי סוכרת התבררה לאורך השנים כמפחיתה משמעותית של תחושת התיאבון.

היתרון של התרופה הוא משמעותי במיוחד. שכן עד להמצאת התרופה, אותה סקסנדה , אלו שרצו למנוע מהגוף שלהם את היצירה המוגברת של הורמון הרעב היו צריכים לעבור ממש ניתוחים פולשניים כמו ניתוח לקיצור קיבה וכיוצא באלו. היתרון של התרופה הזו הוא שבעזרת הזרקה פשוטה אנחנו יכולים להגיע לאותה תוצאה בלי שימוש בכלים אגרסיביים ופולשניים.

האם כולם יכולים לקבל מרשם עבור סקסדנה?

התשובה לכך היא לא. כדי לקבל אישור מרשם עבור סקסנדה עליכם קודם כל לעמוד בכמה קטגוריות אותן אישר משרד הבריאות עבור השימוש בתרופה. חשוב להבין כי מדובר עדיין בתרופה בראשית דרכה ולכן, אישר משרד הבריאות את השימוש בה בעיקר עבור חולי סכרת אבל לא רק.

במרפאות המורשות לכך, לאחר סדרה של בדיקות, ניתן בהחלט לקבל את התרופה זאת בתנאי שיש מי שמשגיח ומבצע את סדרת הזריקות כנדרש.

שימוש בתרופה לא משנה את הטיפול הריגשי, התזונתי וקיום חיים ספורטיביים

אנחנו יודעים שזה מפתה לחשוב על כך שיש מאין תרופת פלא שתפקידה הוא לפתור את הכל. אבל עליכם לזכור כי אנחנו מדברים על תרופה שמטפלת בדבר אחד בלבד, זו תחושת הרעב. כל מה שנוגע לדימוי גוף, לשימוש באוכל בתור מענה ריגשי, לקיום חיים ספורטיביים מלאי חיות, כל אלו הם דברים שיש לשים עליהם דגש בדרך לקיום אורך חיים בריא.

אל תזניחו דבר אחד בגלל דבר אחר. היעזרו כמובן בתכשירים אותם המדע פיתח עבורינו אבל שימו לב כי אתם מנהלים חיים מאוזנים מכל הבחינות.