המדריך לבחירת גופי תאורה תלויים

גופי תאורה

אין מי שעוסק בתחום של עיצוב הבית שלא מכיר בחשיבות הגדולה כל כך שיש לבחירה של תאורה נכונה. בחירה נכונה של תאורה יכולה לשנות את האופן בו אתם רואים את החדר מקצה לקצה. אנחנו מדברים על קסם ארוז באהיל, מפיץ אור, כזה שיכול לשנות את גוון החדר באופן שלא משתמע לשתי פנים.

כמו תמיד כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית, השפע בו אנחנו חיים עלול לא פעם להיות מבלבל עבור אלו שרוצים לעשות את הבחירה הנכונה עבורם. כדי לתת לכם פתח לנושא, להאיר לכם את המקומות שאולי לא חשבתם עליהם לכתחילה, בחרנו לכתוב למענכם את המאמר הבא.

שלושה טיפים לבחירה של גופי תאורה תלויים

  1. חשבו על מידת הדומיננטיות של הפריט : כאשר אנחנו מדברים על גופי תאורה תלויים, בניגוד לגופי תאורה הצמודים לקיר, אנחנו מדברים בהכרח על תאורה דרמטית במידת מה. מדובר לא פעם על מאין חפץ נוי, אביזר נוסף שיש בבית ולכן יש להתייחס אליו.

הדבר עלול להיות מרתיע כמובן אבל אין שום סיבה לדאגה. אתם רק צריכים להבין מה בדיוק בחרתם עבור פינת העבודה, הסלון או המטבח שלכם. אם בחרתם למשל שורה של גופי תאורה תלויים קטנים יחסית, משמע שהפינה המדוברת הולכת לקו עיצובי השייך לעולמות ה- 'מודרניים'. אם תבחרו לעומת זאת גופי תאורה תלויים עשויים קש אתם בהחלט יכולים ללכת לכיוון ה- 'כפרי'.

כך שבחירה של גופי תאורה תלויים היא פשוט בחירה אותה צריך להתאים לקו העיצובי של המרחב בו אתם עתידים לתלות את אותו גוף תאורה.

  1. חשבו על סוג האור הבוקע מהמנורה:  ישנם גופי תאורה תלויים אטומים, ישנם כאלו שדווקא יש להם חורים מהצדדים מה שיכול לשנות את התאורה, יש כמובן אהילים בצבעים שונים וכן הלאה. האופן בו האור בוקע מהמנורה יכול לשנות את האופן בו נסתכל על החדר.

על מנת שתוכלו ליהנות מאותו גוף תאורה אל תשכחו כמובן לנסות אותו בחנות כדי לראות האם הוא באמת יתאים עבור הבית שלכם או בית העסק.

  1. הגיעו עם רעיונות מהבית:  הבעיה המוכרת ביותר היא כאשר לקוחות נכנסים לחנות ולאולם התצוגה, רואים גופי תאורה תלויים מכל המינים והגדלים ופשוט רוצים 'לטרוף' את הכל. אבל, אתם חייבים להיות בקשר למה שקורה אצלכם בבית.

אנחנו באופן אישי היינו ממליצים לכם להגיע עם תמונות של המרחב בו אתם עתידים לתלות את אותם גופי תאורה תלויים. אולי אם תרצו, תביאו תמונות מהאינטרנט שיתנו השראה, כדי שתוכלו לבחור לא רק את מה שמצא חן בעיניכם בחנות כי אם גם את מה שמתאים ביותר עבורכם.

אנחנו, כאן ב- טכנולייט מחכים לכם. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מגופי התאורה השונים שלנו ולבחור במתאים עבורכם ביותר מבין כולם.