המדריך לבחירת משרד להשכרה בתל אביב

כסאות משרדיים

מחפשים אחר משרדים להשכרה במרכז הארץ? אם כך, אין ספק שחשוב לבחור משרד על פי הנראות שלו ולפי רמת הפרקטיות שלו, אבל משרדים להשכרה בוחרים גם לפי סביבתם. בואו נבין ביחד מה חשוב לדעת לפני שבוחרים משרד להשכרה במרכז הארץ, בצפון או בדרום. 

ישראל היא מדינת נדל"ן, לא פחות מכך. מדובר במדינה שסך הכול קיימת עשרות שנים בודדות, אבל כבר נראית כמו מדינה ותיקה עם אין-סוף נדל"ן שרק הולך ומתהווה. בכל פינה שבה נביט אנחנו נמצא בניינים בבנייה, משרדים בהקמה, חנויות, מרכזי מסחר ותעשייה, מרכזי הייטק, פארקים של עסקים ועוד. ובין כל פניני הנדל"ן שיש בחוץ, אתם תרצו למצוא את המשרד המושלם לצרכים שלכם. ואם לדייק את המילים, המשרד המושלם לצרכים של העסק ושל העובדים בחברה. 

סביבת המשרד וסוגי השירותים (FACILITIES) סביבו 

אם אתם מחפשים אחר משרדים להשכרה בתל אביב והמרכז, אתם מסודרים. יש מסביבכם את כל מה שצריך, כולל מסעדות ובתי קפה, קווים ציבוריים, רכבת, קניונים ועוד. אחד הדברים החשובים בבחירת משרד הוא, לוודא שהמשרד מוקף בכל מה שציינו כאן למעלה. מדוע? הנה התשובה: 

מכיוון שככל שהמשרד יהיה ממוקם במיקום מרכזי יותר, ככה יימשכו אליכם עובדים מכלל קצוות הארץ. אם קל מאוד להגיע למשרד בגלל שהוא ממוקם בקרבה לתחנת רכבת, תוכלו לגייס עובדים מהדרום, מהמרכז ומהצפון גם יחד.  

כמה עולה לשכור משרד בתל אביב?

בעוד שישנם משרדים יוקרתיים בתל אביב להשכרה, ישנם גם משרדים צנועים יותר, חללי עבודה משותפים שבהם אפשר לשכור משרד, בנייני משרדים קטנים ועוד. משרדים להשכרה בתל אביב יכולים לעלות לכם כ-5,000 ₪ עבור 20-25 מ"ר, והם גם יכולים לעלות לכם יותר. 

בפועל, מחיר השכרת המשרד נקבע בהתאם לפרמטרים כמו גודל המשרד, המיקום שלו, סוגי השירותים במשרד ועוד. אם מדובר בחלל עבודה שבו יש מקרר מלא באופן קבוע, ברזים של בירה, שולחנות פינג פונג וכדומה (נפוץ מאוד בת"א), המחיר יהיה גבוה יותר. 

איפה בתל אביב כדאי לשכור משרד?

בעוד שישנם משרדים להשכרה בתל אביב באזור מרכז, יש גם משרדים באזורים אחרים. בטוח שמשרד במרכז תל אביב יעלה לכם יותר מאשר משרד בדרום תל אביב, אבל לא תמיד הלוקיישן הוא הפרט שהכי חשוב לשוכרי המשרד. 

לא פעם, שוכרים של משרד מעדיפים להתפשר על נושא הלוקיישן לטובת מחירים מוזלים יותר. כשאתם מחפשים אחר משרדים להשכרה בתל אביב והמרכז, נסו לברר כמה שיות רפרטים על האזור בו המשרד ממוקם. למשל, משרדים להשכרה בנווה שאנן אמנם יהיו זולים יותר מהמרכז, אבל הסביבה בנווה שאנן לא תתאים לכל אחד. בסופו של דבר, חשוב להניח את השיקולים על כפות המאזניים ולברר מה יותר חשוב, לוקיישן או מחיר.