3 טיפים לבחירת דשא סינטטי

דשא סינטטי

מי מאיתנו לא חולם על בית עם גינה?  בוודאי במדינה כמו ישראל בה ערך המשפחה הוא ערך חשוב כל כך בתודעה שלנו כחברה. אנחנו כולנו עושים הכל על מנת להבטיח כי גם אתם תוכלו ליהנות מדשא איכותי ושמושי, ממש כמו שראיתם בסרטים.

בחירה של דשא לא טבעי אולי נראית בחירה פשוטה וקלה אבל מדובר על בחירה הדורשת לא פעם ידע והבנה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הפרמטרים שיעזרו גם לכם לבחור בתבונה דשא סינטטי איכותי, כזה שישמש אתכם לאירוח של חברים בחצר או לבילוי משותף עם הילדים.

מה הטיפים שלנו לבחירה מוצלחת של דשא סינטטי

ביקשנו מהמומחים של 'פשוט ירוק' לתת לנו כמה טיפים לבחירה מוצלחת של דשא סינטטי. חזרנו עם התשובות:

  1. הכל תלוי במקום בו אתם חיים:  חשוב לזכור כי בחירה של דשא סינטטי צריכה להתחשב ברמת הקרינה אותה תספוג אותה חלקת אלוהים חדשות לבקרים. מדוע? ראשית משום ששמש חשופה עלולה לחמם את הדשא הסינטטי באופן לא נעים מה שיקשה על הילדים לבלות שם בשעות מסוימות. שנית, משום שקרינה גבוהה יכולה להשפיע על צבע הדשא לאורך שנים. יש לכך פתרונות כמובן אבל צריך לבחור בהן.
  2. מה גודל השטח המדובר: בחירה של דשא סינטטי מושפעת כמובן משאלת המחיר. ככל שמדובר על דשא צפוף יותר על שטח גדול יותר כך המחיר של המשטח עולה בהתאמה. כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי קחו את הפרמטרים הללו בחשבון כדי שתוכלו לבחור את הבחירה הטובה ביותר עבורכם במסגרת התקציב.
  3. מי עתידים להשתמש באותו דשא סינטטי: אם יש לכם ילדים קטנים יכול להיות שהבחירה הנכונה עבורכם תהיה לבחור דווקא דשא סינטטי נמוך יותר, מה שיאפשר גם לזוחלים על שש ליהנות ממנו. אם לעומת זאת יותר חשוב לכם איך הדשא ייראה כי מי שעתידים ליהנות ממנו הם בעיקר המבוגרים, יכול להיות שדווקא תעדיפו דשא סינטטי גבוה ומרשים יותר.

זה השלב שלכם לשאוב השראה

בחירה של דשא סינטטי היא לא רק בחירה בטיחותית. מדובר על בחירה לה אלמנטים של עיצוב. ההמלצה שלנו היא להתחיל מחיפוש השראה. אתם יכולים להסתכל באפליקציות השונות, לבדוק את אתרי האינטרנט ולראות כיצד ניתן לשלב את אותו דשא סינטטי במרחב.

אנחנו ממליצים לכם להסתכל על חווית הרכישה בתור חוויה נעימה ומרגשת. הרי בסופו של דבר, אתם עסוקים בעיצוב, מה יותר כיף מלקשט את המרחב הביתי שלכם בדברים שעושים לכם טוב על הלב?

בכל מקרה, אנחנו, כאן ב- פשוט ירוק, נמצאים כאן בשבילכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהיעזר באנשי המקצוע שלנו כדי שתבחרו את הדשא הסינטטי המתאים ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם.