3 יתרונות של מסופון אנדרואיד

מסופון

לא מעט בתי עסק בישראל וכן במדינות אחרות בעולם, משתמשים כיום במסופונים מיוחדים אשר מאפשרים להם להכניס את הפריטים השונים אל המערכת המחשוב של העסק, באופן כזה הם יכולים לקבל ולהציג את כל המידע הרלוונטי בנושא.

למשל, אם מדובר בעסק שמוכר מוצרי מזון, אז כל פריט שהם מציבים על גבי המדף, מציגים ומציעים ללקוחות, עובר תהליך של "רישום" דרך אותו מסופון, וברגע שלקוח מסוים מבקש לקנות אותו, אז הם יכולים לראות ולהציג את כל המידע הרלוונטי אודות אותו פריט,על גבי מחשב העסק או על גבי המסופון עצמו.

אילו שינויים התרחשו בתחום זה?

במהלך השנים, באופן טבעי, החלו להופיע מסופונים מתקדמים יותר אשר מאפשרים לספק הרבה יותר מידע מאשר היה נהוג בעבר. דוגמא טובה לכך, הוא מסופון אנדרואיד. מדובר במסופון המורכב ממערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל, כפי שאנחנו מכירים אותה ממכשירי פלאפון או טבלאט.

מסופון אנדרואיד יכול לספק לנו הרבה יותר כלים והרבה יותר מידע מאשר מסופונים ישנים. מעבר לכך, קל לנו הרבה יותר לעבוד איתו מאשר עם מסופונים רגילים, אשר מבוססים על מערכות ישנות, אשר יכולות לסרוק ברקוד של פריט כזה או אחר, או לספק נתונים בסיסיים אודותיו למחשבים של העסק ולא מעבר לכך.

מה הם היתרונות של מסופון אנדרואיד?

מסופון אנדרואיד, כפי שנוכל לראות מיד, יכול לספק לנו הרבה מאוד כלים והרבה מאוד מידע, הן בגלל החומרה ממנה עשויה המערכת והן בגלל התוכנה שמותקנת בתוך המסופון. אנחנו יכולים למצוא מערכת הפעלה חזקה ואיכותית הכוללת פונקציות שונות שיכולות לשרת אותנו לצרכים שונים.

היתרון הראשון הבולט של מסופון אנדרואיד הוא, העובדה שהמערכת מחוברת לאינטרנט כל הזמן. כך אנחנו יכולים לא רק לקבל מידע לגבי פריט כזה או אחר, אלא אנחנו יכולים גם להעביר מידע במייל, בין אם זה ללקוח ובין אם זה לגורם בתוך העסק.

החיבור לאינטרנט מאפשר לנו גם לקבל מידע ייחודי, שלא בהכרח מופיע על גבי המוצר או כזה שאנחנו לא יכולים להיחשף באופן ישיר, אלא אנחנו צריכים למצוא אותו בגוגל או במקורות אחרים על פי הצורך.

היתרון השני של מסופון מסוג זה, היכולת שלנו לבצע פעולות שלנו דרך קישור לבלוטות'. מאחר והוא מקושר כך גם למערכות של העסק וגם למערכות אחרות שיכולות להתחבר אליו, אז יש לנו הרבה יותר חופש פעולה וגמישות, כך אנחנו יכולים לפעול בצורה הרבה יותר מסודרת ונכונה.

היתרון השלישי, המערכת מאפשרת לנו לצבור מידע, בין אם זה על המוצר ובין זה בכל מה שקשור להזמנות שביצעו הלקוחות שלנו. בעזרת מסופון אנדרואיד אנחנו יכולים גם לייצר דאטה בייס משמעותי עבורנו וגם להשתמש בו לצרכים שונים, בין אם זה של העסק ובין אם זה לשירות הלקוחות שלנו.